Витяжка GRANADO Telde 602-450 Inox
-17%
- Готово к отправке
- Код: GCH316277
3 590 ₴
2 990 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любовь
- 0 (800) 20-30-00Бесплатная горячая линия
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Днепр
Кухонна витяжка GRANADO Telde 602-450 Inox
Телескопічна витяжка GRANADO Telde 602-450 - це спеціальна розробка для компактної затишної кухні. Ця модель береже ваш вільний простір завдяки висувній частині та економить ресурси, споживаючи лише 20 вт.
Продуктивність GRANADO Telde 602-450 - 450 куб.м/год, що дозволяє швидко й ефективно очистити невелике приміщення від неприємних запахів та диму.
Кнопкове керування просте й інтуїтивно зрозуміле, щоб обирати з-поміж двох швидкостей роботи витяжки.
Led-стрічки не тільки подбають про додаткове освітлення під час приготування страв, а й виграшно підкреслять дизайн моделі. До речі, GRANADO Telde 602-450 доступна у трьох кольорах: black, white та inox, щоб ви знайшли ідеальний варіант.
Якщо вже визначилися з кольором - купуйте просто тут, на сайті виробника. Ви підтримаєте українське виробництво, а ми подаруємо вам доставку за наш кошт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Количество скоростей | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный термин | 2 роки |
| Диаметр воздуховода | 120 мм |
| Класс энергопотребления | A |
| Комплект поставки | витяжка, гарантійний талон, інструкція, зворотний клапан |
| Мoдель | Telde |
| Мощность двигателя, Вт | 110 Вт |
| Производительность | 450 куб.м/год |
| Тип | кухонна витяжка |
| Тип освещения | LED лампи |
| Тип управления | кнопкове механічне |
| Тип установки | у шафу |
| Тип фильтра | 5 шаровий жировий фільтр |
| Уровень шума | 48 Дб |
| Цвет (фактура поверхности) | Inox |
| Ширина шкафа | 590-690 мм |
- Цена: 2 990 ₴




