Витяжка GRANADO Palamos 1614-1200 Black glass
-25%
- Готово к отправке
- Код: GCH476411
11 990 ₴
8 990 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любовь
- 0 (800) 20-30-00Бесплатная горячая линия
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Днепр
GRANADO Palamos 1614-1200 black glass - це витяжка, яка працюватиме непомітно, та все одно притягуватиме ваш погляд. Повновбудована модель приховує у шафі всі секрети очищення повітря. Водночас розкіш чорної скляної поверхні прикрашатиме ваш сучасний інтерʼєр.
Обравши GRANADO Palamos 1614-1200 black glass, ви будете впевнені, що вона швидко забиратиме дим і зайвий запах після приготування їжі. Продуктивність 1200 куб.м/год забезпечить свіжість у вашій просторій кухні.
Завдяки енергоспоживанню класу А ефективна робота витяжки використовує ресурси економно. Рівень шуму GRANADO Palamos 1614-1200 black glass залишатиметься в межах вашого комфорту.
Ми встановили у цій моделі зворотний клапан, щоб повітропровід залишав неприємні сюрпризи поза вашим домом. 5-шаровий жировий фільтр потурбується про тривалу роботу двигуна GRANADO Palamos 1614-1200 black glass.
Сенсорне і дистанційне керування цією витяжкою - просте та зручне. Таймер із автовимкненням через 15 хвилин візьме частину ваших клопотів на себе.
Оцініть усі переваги GRANADO Palamos 1614-1200 black glass. Купуйте зараз, і ми оплатимо доставку вашого замовлення по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Количество скоростей | 4 |
| Уровень шума | 58 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип управления | сенсорний, дистанційне (пульт) |
| Тип установки | у шафу |
| Тип | кухонна витяжка |
| Особенности | таймер з автовимкненням через 15 хв |
| Комплект поставки | витяжка, гарантійний талон, інструкція, зворотний клапан, перехідник 150 мм на 120 мм |
| Мoдель | Palamos |
| Тип фильтра | 5 шаровий жировий фільтр |
| Класс энергопотребления | A |
| Производительность | 1200 куб.м/год |
| Ширина шкафа | 520-580 мм |
| Мощность двигателя, Вт | 200 Вт |
| Тип освещения | LED лампи |
| Цвет (фактура поверхности) | Black glass |
| Гарантийный термин | 2 роки |
| Диаметр воздуховода | 150 мм |
| Размеры (ШхДхВ), мм | 520x295x240 |
- Цена: 8 990 ₴







