Колонка газова димохідна Thermo Alliance JSG20-10ETP18 10 л Silver

влевовправо
- Готово к отправке
- Код: SD00031251
11 050 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангелина
- +380 (95) 695-71-75Любовь
- 0 (800) 20-30-00Бесплатная горячая линия
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Днепр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газова колонка Thermo Alliance турбована JSG20-10ETP18 10 л Silver — це привабливий дизайн і відмінна функціональність. У пристрої немає запальника, який би мав постійно горіти. Працювати така колонка починає тоді, коли споживач відкриває кран гарячої води. При цьому спрацьовує датчик протоки, запускається вентилятор, клапан газовий відкривається і надходить напруга на електрод для розпалювання. Електроживлення — від мережі 220 В / 50 Гц.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | JSG2010ETP18SILVER |
| Вага брутто, кг | 11,6 |
| Вага нетто, кг | 9,9 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 400х225х705 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 340х150х620 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | До цієї газової колонки можна додатково придбати коаксіальний комплект довжиною 1000 мм, 60/90 – арт. TAGWHFLUEKIT. |
| Діаметр підключення води | 1/2" |
| Діаметр підключення газу | 1/2" |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 60/90 |
| Електроживлення, В | 220В/50Гц |
| Камера згоряння | Закрита |
| Категория | II 2H3+ |
| Комплектация | Газовий водонагрівач, набір кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | JSG20-10ETP18 |
| Максимальна температура води, °C | 65 |
| Максимальний тиск води, бар | 10 |
| Мінімальна витрата води, л/хв | 5 |
| Мінімальний тиск води, бар | 0,2 |
| Продуктивність ГВП, л/хв | 10 |
| Теплова потужність, кВт | 18 |
| Тип водонагревателя | Турбований |
| Тип газа | G20/G30/G31 |
| Тип изделия | Газовий водонагрівач |
- Цена: 11 050 ₴








