Thermo Alliance Провiдний тиждневий термостат(16A+NTC) з WiFi BHT-3000-GBLW

влевовправо
- Готово к отправке
- Код: SD00049556
3 360 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангелина
- +380 (95) 695-71-75Любовь
- 0 (800) 20-30-00Бесплатная горячая линия
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Днепр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термостат Thermo Alliance BHT-3000-GBLW - це сучасне та функціональне рішення для управління системами опалення у вашому домі. Завдяки підтримці WiFi ви можете дистанційно контролювати та налаштовувати температуру через смартфон або планшет, забезпечуючи максимальний комфорт і енергоефективність. Модель оснащена високоточним датчиком NTC, який стабільно підтримує задану температуру. Підтримка потужності до 16 А робить пристрій сумісним із більшістю електричних систем опалення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто, кг | 0,15 |
| Вид підключення | 220V AC ~ 50Hz (Wi-Fi) |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 86х26х86 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Електроживлення, В | 220В |
| Зв'язок з пристроями, Mhz | WiFi2.4G 802.11a/b/g/n |
| Керування | Сенсорне |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна дальність роботи, м | 100 |
| Материал | ABS (пластик) |
| Можливість калібрування датчика | (+/- 0.1) |
| Робоча температура, °C | -10...+50 |
| Тип изделия | Тижневий термостат |
| Тип контакту | Керування електричною теплою підлогою (вихід на електричний нагрівач 220В, 16А. |
| Точність вимірювання температури приміщення, °C | (+/- 0.5) |
- Цена: 3 360 ₴






