Комплект унітаз з кришкою Rivera Atlas Tornado + інсталяція Koer KT-0407 з кнопкою Koer KT-0607-07 графіт
-34%
- Готово до відправки
- Код: KR5341/KR5345
15 000 ₴
9 900 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Комплект підвісного унітазу Rivera Atlas Tornado з інсталяцією Koer KT-0407 – ідеальне поєднання інноваційних технологій, сучасного дизайну та надійності. Цей комплект забезпечує не тільки максимальний комфорт, але й довготривалу експлуатацію.
Забудьте про складне прибирання та шум. Система Tornado 3.0 створює потужний вихор, який ідеально очищує чашу за один змив, економлячи воду. Сидіння з мікроліфтом Soft-close гарантує тишу — більше ніяких гучних ударів кришки. Стильний підвісний дизайн додає легкості інтер’єру та дозволяє легко підтримувати підлогу в чистоті.
ATLAS — це гігієна, затишок і сучасний стиль в одній деталі.
- Колір Білий
- Розміри 495x365x365mm
- Система змиву Tornado 3.0
- Тип Підвісний
- Комплектація Унітаз підвісний, сидіння Soft-close, кріплення
Пневматична інсталяція для підвісного унітазу KOER KT-0407– сучасне та ефективне рішення для облаштування санвузла. Це відмінний вибір для тих, хто цінує комфорт, якість та сучасний дизайн. Вона забезпечує безшумну роботу, довговічність, гігієнічність, естетичний вигляд та ряд переваг, які роблять її все більш популярною серед споживачів.
- Монтаж панелі може бути як горизонтальним так і вертикальним
- Подвійний змив із функцією затримки води Water Stop дає змогу зекономити близько 9 літрів води щодня! Регулювання об'єму води 3,8 -9 / 2,8-6 л
- Тихий бачок, що економить воду. Ультратихі клапани клас 1 стандарту NF - 9dB та звукоізоляційні прокладки, тому змив буде практично безшумним.
- Інсталяції мають товщину бачка всього 9 см. Монтажна глибина регульована - діапазон 145-184. Матеріал бачка інсталяції HDPE
- Універсальні кронштейни для прямого та кутового монтажу.
- Можливість регулювання глибини зливного коліна в 3 положеннях після монтажу рами. Зручний механізм кріплення каналізаційної труби - вона легко знімається та кріпиться.
- Діаметр каналізаційного відведення 90 мм, у комплект входить перехідник на 110 мм.
- Підведення води: зліва / ззаду / зверху
- Швидке встановлення панелі зливу. Легке обслуговування. Легкий доступ всередину бачка
- Ніяких слідів конденсату: повністю ізольований бачок захистить інсталяцію та стіни від вологи.
- Міжосьова відстань для кріплення шпильок 180-230 мм.
- Регульована висота в діапазоні до 20 см допоможе відрегулювати висоту встановлення унітазу. Можливе встановлення від 1150 - до 1350
- Зручне підключення до водопроводу, якісні матеріали. Запірний клапан латунний 1/2” x 3/8”. Кріплення із нержавіючої сталі
- Надійність понад усе: міцна сталева рама (товщина стінок профілю 2 мм.) з порошковим антикорозійним покриттям та посиленою перегородкою для підтримки чаші унітазу. Кількість горизонтальних траверс - 3. Розрахована на навантаження до 400 кг.
Панель змиву пластикова Koer KT-0607-07 157x198x3mm, кнопка квадратна (графіт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Колір | Білий |
| Стиль сантехнічного вироби | Класичний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 365 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
- Ціна: 9 900 ₴






