Шафа для одягу, 3-х дверна Б'янка

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: АР000031931
37 111 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангеліна
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Висота | 2100 мм |
| Ширина | 1413 мм |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд | шафа |
| Габарити | 1413х2100х606 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Колір виробу | Білий мат |
| Комплектація (комплект поставки) | Біанка |
- Ціна: 37 111 ₴


