Полиця Карат

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: АР000001363
5 140 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангеліна
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд | Полиця |
| Висота | 350 мм мм |
| Габарити | 150*35*30 |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 300 мм |
| Колір виробу | Білий глянець(*) |
| Матеріал | ДСП |
| Ширина | 1500 мм мм |
- Ціна: 5 140 ₴




