Змішувач GRANADO Elche Marron

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: gz0106
2 990 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангеліна
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для мийки GRANADO Elche Marron Змішувач для мийки GRANADO Elche стане вдалим доповненням вашої кухні в класичному або етнічному стилі, ф'южн або лофт — цей дизайн універсальний і підходить до будь-яких інтер'єрів і мийок. Виготовлений із неіржавкої сталі, він довго слугуватиме, не утрачаючи своїх характеристик. Водночас ви не обмежені природним забарвленням металу (Inox) у виборі змішувачів Elche. Щоб ви могли підібрати ідеальний тон до своєї мийки GRANADO, пропонуємо змішувачі цієї моделі ще в 8 кольорах: Avena, Black shine, Grafito, Gris, Ivory, Marron, Terra і White. Регулювати температуру води й інтенсивність потоку легко завдяки зручному важелю, який допоможе також знизити споживання води. Дизайн змішувачів GRANADO Elche продуманий у такий спосіб, щоб ви могли спрямувати потік води в потрібному напрямку, і водночас не менструатор залити всю кухню. Мити великий посуд вам теж буде зручно, адже висота змішувачів цієї моделі — 36 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elche |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | блок |
| Комплект постачання | гарантійний талон, інструкція, змішувач, шланги 1/2 довжина 50 см |
| Мoдель | Elche |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Колір (фактура поверхні) | Marron |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Висувний шланг | Немає |
| Висота змішувача | 360 мм |
| Врізний отвір (діаметр) | 35 мм |
- Ціна: 2 990 ₴








