Витяжка кухонна телескопічна GRANADO Telde 603-1200 Inox
-29%
- Готово до відправки
- Код: GCH336477
6 990 ₴
4 990 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Вбудована кухонна телескопічна витяжка GRANADO Telde має чіткі лінії та оригінальний дизайн. Витяжка оснащена LED освітленням та має два режими з автовимиканням та без нього. А також три швидкісних режими потужності, включаючи Turbo, який врятує вашу кухню від диму щойно посмаженої рибки.
Справжньою перевагою витяжки GRANADO Telde є наявність зворотнього клапану, який захищає від задування в приміщення повітря з вентиляції та захист від шкідників, які можуть потрапляти в дім через отвір витяжки. А також п’ять шарів алюмінієвого жирового фільтру, що миється, отже чистоту зберігати ще легше. Алюмінієвий фільтр відрізняється довговічністю та практичністю, адже він ретельно фільтрує жир із повітря, тому внутрішні деталі кухонної витяжки захищені від кіптяви.
* Виробник залишає за собою право на внесення змін у конструкцію, комплектацію та дизайн без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Granado |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | кнопкове механічне |
| Тип установки | у шафі |
| Тип | витяжка кухонна |
| Перегляд | телескопічна |
| Комплект постачання | витяжка, гарантійний талон, інструкція, зворотний клапан, перехідник 150 мм на 120 мм |
| Мoдель | Telde |
| Тип фільтра | 5-шаровий жировий фільтр |
| Клас енергоспоживання | A |
| Продуктивність | 1200 куб.м/год |
| Ширина шафи | 590-690 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 200 Вт |
| Тип освітлення | LED-лампи |
| Колір (фактура поверхні) | Inox |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Діаметр повітроводу | 150 мм |
- Ціна: 4 990 ₴








