SH0533 Ручний душ 1 режим

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИСРучний душ KOLLER POOL 1 режим SH0533
Koller Pool – торгова марка європейської високоякісної сантехнічної продукції. Центральний офіс знаходиться в австрійському місті Вітіс, виробничі потужності в Австрії та інших країнах Євросоюзу. Асортимент Koller Pool включає акрилові та сталеві ванни, душові кабіни та двері, керамічні вироби та вироби з литого мармуру, гідромасажні системи та аксесуари для ванних кімнат.
Koller Pool – торгова марка європейської високоякісної сантехнічної продукції. Центральний офіс знаходиться в австрійському місті Вітіс, виробничі потужності в Австрії та інших країнах Євросоюзу. Асортимент Koller Pool включає акрилові та сталеві ванни, душові кабіни та двері, керамічні вироби та вироби з литого мармуру, гідромасажні системи та аксесуари для ванних кімнат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.250 кг кг |
| Висота | 65 мм |
| Габарити (ВхГ) | 33 х 17 х 6,5 см |
| Гарантія | 24 місяця |
| Довжина | 330 |
| Діаметр лійки | 82 мм |
| Комплектація | Лійка, гарантійний талон |
| Кількість режимів душової лійки | 1 |
| Матеріал | Категория товаров |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Перемикач режимів лійки | Немає |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 538 ₴


