Кухонна мийка багатофункціональна Mixxus MH7546-SET-07 DECOR NANO-BLACK з вбудованим змішувачем
-16%
- Готово до відправки
- Код: MX9578
10 695 ₴
8 999 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Кухонна мийка багатофункціональна Mixxus MH7546-SET-07 DECOR NANO-BLACK
Поверхня в поєднанні з міцною нержавіючою сталлю товщиною 3 мм створює неперевершений стиль, який додасть елегантності до вашого простору.
- Розмір мийки 750х460х200 мм.
- Розмір чаші 650×360×200 мм.
Забудьте про неприємні запахи та залишки їжі! У комплект входить сифон з сітчастим фільтром, ідеально підібраним за кольором до раковини, що забезпечує повну функціональність і чистоту води.Велика, глибока чаша забезпечить максимальний комфорт під час миття посуду, а сталеве сітечко з функцією стопора полегшить процес і зробить його ще ефективнішим. Окрім того, цей набір дозволяє заощадити кухонний простір завдяки VIP комплекту, який включає:
- Обробну дошку з вологостійкої породи дерева,
- Лоток для розморожування продуктів
- Лоток для миття овочів, фруктів і зелені
- Кран для питної води
- Ополіскувач для склянок
- Сифон
- Змішувач
- Дозатор
Забудьте про шуми! Додаткова звукоізоляція камери забезпечить безшумну роботу, даруючи вам спокій під час кулінарних експериментів. Легкість складання та монтажу цієї мийки - це те, що робить її неперевершеною. Навіть найвибагливіші користувачі будуть в захваті від її простоти та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Графіт |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Товщина стінок мийки | 0.8 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 460 мм |
| Ширина мийки | 750 мм |
| Висота мийки | 215 мм |
| Комплектація | |
| Коландер | Так |
| Клапан-автомат | Так |
| Кошик для посуду | Так |
| Дошка для нарізання | Так |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Змішувач із висувною лійкою. Омивач для склянок. Сифон із напівавтоматичним регулюванням. Кран для подавання питної води. Дерев'яна дошка для нарізування. Дозатор для мийного засобу. Два кошики для промивання та сушіння. |
| Поверхня | Декорована |
| Тип виробу | Багатофункціональні мийки |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Інтегрована |
| Особливості | Кнопковий перемикач. |
| Торгова марка | MIXXUS |
| Ширина (мм) | 460 |
| Мoдель | MH7546-SET-07 |
| Вага надящ. | 14,000 |
| Об'єм ящ. | 0,145 |
| Довжина (мм) | 750 |
| Ед. в упак. | 1 |
| Країна бренда | Германия |
| Є крило для посуду (сушарка) | Немає |
| Індикатор температури | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Є отвір під змішувач | Да |
| Число чаш (шт.) | 1 |
| Додаткова чаша | Немає |
| Призначена під встановлення змішувача | Да |
| виготовлення | Універсальна |
- Ціна: 8 999 ₴










