Підвісне біде REA CARLO MINI BLACK чорний *
-10%
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: REA-C6380
12 792,09 ₴
11 513 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангеліна
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо вам красиву та надзвичайно функціональну та сучасну чашу для біде. Це продукт, який ідеально заповнить простір ванної кімнати, зберігши при цьому бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер'єру. Чаша пристосована для встановлення на прихованій стійці. Виготовлена із високоякісної санітарної кераміки. Завдяки спеціальній виробничій фазі він довговічний та легко миється. Відповідні стійки та змішувачі для біде можна знайти у пропозиції нашого магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота чаші | 33 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина чаші | 49 см |
| Кришка в комплекті | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Розпродаж | Да |
| Відстань між отворами | 18 см |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип чаші | биде |
| Ширина чаші | 37 см |
- Ціна: 11 513 ₴



