Підвісне біде VBI VULCANO WHITE
-5%
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: VBI-020101
5 408 ₴
5 137,60 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангеліна
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біде бренду VBI виготовлені з кераміки найвищої якості, що відрізняється стійкістю до іржі, хімічних речовин та високими гігієнічними властивостями. Сучасна система, в якій всі елементи кріплення приховані - полегшує прибирання та покращує естетику виробу та приміщення. У біде є отвір, в який можна встановити відповідний змішувач і отвір для переливу, інакше відомий як «безпека», Глянцева кераміка елегантна і завжди буде модною. Глянець відбиває світло, створюючи враження збільшення та яскравості. - Використання інсталяції прихованого монтажу для встановлення чаші біде – дає можливість її підвішування. Таким чином, ми отримуємо сучасний дизайн, збільшуємо простір та полегшуємо утримання ванної кімнати в чистоті.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота чаші | 37 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина чаші | 49 см |
| Кришка в комплекті | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Розпродаж | Да |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип чаші | биде |
| Ширина чаші | 36,5 см |
- Ціна: 5 137,60 ₴




