Кухонна мийка CM 75*46A нержавійка Platinum Handmade "Водоспад"
-22%
- Готово до відправки
- Код: 000043021
10 310 ₴
8 000 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Кухонна мийка CM 75*46A нержавійка Platinum Handmade "Водоспад"
Кухонна мийка в поєднанні з міцною неіржавкою сталлю завтовшки 3.0/0.8 мм створює неперевершений стиль, який додасть елегантності вашому простору.
- Розмір мийки 750х460х200 мм.
- Розмір чаші 695х350х200 мм.
Забудьте про неприємні запахи та залишки їжі! До комплекту входить сифон, що забезпечує повну функціональність і чистоту води. Велика глибока чаша забезпечить максимальний комфорт під час миття посуду.
Крім того, цей набір дає змогу заощадити кухонний простір завдяки VIP-комплексу, що містить:
- Обробну дошку з вологостійкої породи дерева,
- Лоток для розморожування продуктів
- Лоток для миття овочів, фруктів і зелені.
- Ополіскувач для склянок
- Сифон
- Змішувач
Забудьте про шуми! Додаткова звукоізоляція камери забезпечить безшумну роботу, даруючи вам спокій під час кулінарних експериментів.
Легкість складання та монтажу цієї мийки — це те, що робить її неперевершеною. Навіть найвибагливіші користувачі будуть у захваті від її простоти та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 0.8 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 460 мм |
| Ширина мийки | 750 мм |
| Висота мийки | 200 мм |
| Комплектація | |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Коландер | Так |
| Кошик для посуду | Так |
| Дошка для нарізання | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина мийки, мм | 75 |
| Довжина чаші мийки, мм | 35 |
| Довжина мийки, мм | 46 |
| Ширина чаші мийки, мм | 69 |
| Висота мийки, мм | 21 |
| Товщина металу, мм | 3 |
| Гарантійний термін, канондарний місяць | 6 |
| Голдер | Да |
- Ціна: 8 000 ₴








