Кухонна мийка 75*45F чорна PVD Valeso Handmade "Водопад" Fly rain

- Немає в наявності
- Код: 000044294
8 514 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Кухонна мийка 75*45F чорна PVD Valeso Handmade "Водопад" Fly rain
Чорна PVD поверхня в поєднанні з міцною нержавіючою сталлю товщиною 3.0/0.8 мм створює неперевершений стиль, який додасть елегантності до вашого простору.
- Розмір мийки 750х450х230мм.
- Розмір чаші 670х320х230 мм.
Забудьте про неприємні запахи та залишки їжі! У комплект входить сифон, що забезпечує повну функціональність і чистоту води. Велика, глибока чаша забезпечить максимальний комфорт під час миття посуду. Окрім того, цей набір дозволяє заощадити кухонний простір завдяки VIP комплекту, який включає:
- Обробну дошку з вологостійкої породи дерева,
- Лоток для розморожування продуктів
- Лоток для миття овочів, фруктів і зелені -Кран для питної води
- Ополіскувач для склянок
- Сифон
- Змішувач
Забудьте про шуми!
Додаткова звукоізоляція камери забезпечить безшумну роботу, даруючи вам спокій під час кулінарних експериментів.
Легкість складання та монтажу цієї мийки - це те, що робить її неперевершеною. Навіть найвибагливіші користувачі будуть в захваті від її простоти та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeso |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 0.8 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 450 мм |
| Ширина мийки | 750 мм |
| Висота мийки | 230 мм |
| Комплектація | |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Кошик для посуду | Так |
| Дошка для нарізання | Так |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 12 |
| Ширина мийки, мм | 75 |
| Довжина мийки, мм | 45 |
| Глибина чаші, мм | 23 |
| Висота мийки, мм | 23 |
| Гарантійний термін, канондарний місяць | 12 |
- Ціна: 8 514 ₴










