Кухонна мийка Lidz Handmade H7545B Decor Black PVD Honeycomb 3,0/1,0 мм LDH7545BDECPVD48373
Топ продаж
-17%
-17%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: SD00054497
5 390 ₴
4 500 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангеліна
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка Lidz Handmade з поверхнею Decor Black PVD Honeycomb. Чорне преміальне покриття і сталь 3,0/1,0 мм забезпечують надійність, стиль і стійкість до навантажень. Ця модель стане функціональним і декоративним елементом кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 450 мм |
| Ширина мийки | 750 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для посуду | Так |
| Дошка для нарізання | Так |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LDH7545BDECPVD48373 |
| Комплектація | Мийка, сифон, злив/перелив, корзинчастий вентиль, кошик, кухонна дошка, дозатор, кріплення. |
| Поверхня | Decor |
| Тип виробу | Кухонна мійка |
| Вид монтажу | Інтегрований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Прямокутне |
| Розташування крила | Не передбачено |
| Наявність крила | Немає |
| Кількість чаш | 1 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вага брутто, кг | 9 |
| Ваага нетто, кг | 5,6 |
| Країна-виробник | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Наявність переливу | Є |
| Мoдель | H7545B |
| Діаметр випуску, мм | 90 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 795х495х245 |
| Габарити чаші (ШхДхГ), мм | 700х350х220 |
| Мінімальна ширина шафи, мм | 745 |
| Кутова конструкція | Немає |
| Ширина виробу, мм | 750 |
| Товщина матеріалу, мм | 3,0/1,0 |
| Наявність сифона | Є |
- Ціна: 4 500 ₴










