Кухонна мийка Lidz Handmade H7545 Decor Honeycomb LDH7545DEC48372 + Lidz (BLA) Подрібнювач для кухонного
-10%
1 день
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: SD00055257
11 117 ₴
10 000 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангеліна
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка Lidz Handmade H7545 з оригінальною текстурою Decor Honeycomb створює виразний акцент кухні. Модель виготовлена з нержавіючої сталі з високим рівнем зносостійкості та ідеально поєднується із сучасними робочими поверхнями. У комплект входить подрібнювач харчових відходів Lidz (BLA) – надійне рішення для підтримки чистоти та комфорту на кухні. Спільне використання мийки та подрібнювача робить процес приготування та прибирання максимально зручним та гігієнічним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 450 мм |
| Ширина мийки | 750 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Комплектація | |
| Подрібнювач харчових відходів | Так |
| Кошик для посуду | Так |
| Дошка для нарізання | Так |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LDH7545DEC4837249133 |
| Серія | Handmade |
| Комплектація | Мийка (LDH7545DEC48372), подрібнювач (LIDZBLA470500000) |
| Тип виробу | Набір 2 в 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь – мийка; метал - подрібнювач |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вага брутто, кг | 9 – мийка; 4,75 - подрібнювач |
| Ваага нетто, кг | 5,6 — мійка; 4,45 - подрібнювач |
| Країна-виробник | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість вантажних місць | 2 |
- Ціна: 10 000 ₴









