Кухонна мийка багатофункціональна Zerix ZH7546-SET-06 Decor SS Color з вбудованим змішувачем з нерж.cталі
-10%
- Готово до відправки
- Код: ZM5596
6 693 ₴
5 999 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Кухонна мийка багатофункціональна Zerix ZH7546-SET-06 Decor SS Color з вбудованим змішувачем з нерж.cталі.
Графітова поверхня у поєднанні з міцною нержавіючою сталлю товщиною 3.0/0.8 мм створює неперевершений стиль, який надасть елегантності вашому простору.
- Розмір мийки 750х460х220 мм.
- Розмір чаші 680х330х220 мм.
Забудьте про неприємні запахи та залишки їжі! У комплект входить сифон, що забезпечує повну функціональність та чистоту води. Велика глибока чаша забезпечує максимальний комфорт під час миття посуду. Крім того, цей набір дозволяє заощадити кухонний простір завдяки VIP комплекту, що включає:
- Обробна дошка з вологостійкого полімеру.
- Вбудована підставка під ножі
- Лоток для розморожування продуктів
- Лоток для миття овочів, фруктів та зелені
- Кран для питної води
- Ополіскувач для склянок
- Сифон
- Дозатор
- Змішувач
Забудьте про шуми! Додаткова звукоізоляція камери забезпечить безшумну роботу, доставляючи вам спокій під час кулінарних експериментів. Легкість складання та монтажу миття – це те, що робить її неперевершеною. Навіть найвибагливіші користувачі будуть у захваті від її простоти та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Товщина стінок мийки | 0.8 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 460 мм |
| Ширина мийки | 750 мм |
| Висота мийки | 215 мм |
| Комплектація | |
| Коландер | Так |
| Клапан-автомат | Так |
| Кошик для посуду | Так |
| Дошка для нарізання | Так |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Од. в упак. | 1 |
- Ціна: 5 999 ₴





