Витяжка кухонна телескопічна GRANADO Telde 602-700 Inox
-25%
- Готово до відправки
- Код: GCH26277
3 990 ₴
2 990 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Лаконічний дизайн та компактний розмір – перше, що привертає увагу до цієї висувної витяжки. Але так само закохують у Telde 602-700 й інші характеристики цієї моделі.
5-шаровий жировий фільтр ефективно очищає повітря від диму і запахів. Потужності 700 куб.м цілком достатньо для домашнього використання. Ви обираєте з-поміж двох швидкісних режимів, щоб витяжка працювала інтенсивно, коли це потрібно, й економила ресурси, коли є така можливість.
Зворотний клапан турбується про те, щоб у ваш дім не потрапляло забруднене повітря.
Стильний дизайн моделі доповнюють дві галогенні лампи. До того ж, приємне яскраве освітлення створює особливу атмосферу на кухні та робить приготування ваших улюблених страв ще зручнішим.
Ця витяжка стане вашим надійним помічником на кухні. І GRANADO впевнено дає на модель Telde 602-700 гарантію 2 роки.
* Виробник залишає за собою право на внесення змін у конструкцію, комплектацію та дизайн без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Granado |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | кнопкове механічне |
| Тип установки | у шафу |
| Тип | кухонна витяжка |
| Комплект постачання | витяжка, гарантійний талон, інструкція, зворотний клапан, перехідник 150 мм на 120 мм |
| Мoдель | Telde |
| Тип фільтра | 5 шаровий жировий фільтр |
| Клас енергоспоживання | A |
| Продуктивність | 700 куб.м/год |
| Рівень шуму | 50-61 дБ |
| Ширина шафи | 590-690 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 150 Вт |
| Тип освітлення | Галоген лампи |
| Колір (фактура поверхні) | Inox |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Діаметр повітроводу | 150 мм |
- Ціна: 2 990 ₴








