Змішувач GRANADO Ferrol PVD black

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: gz0701PVD
7 990 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангеліна
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Granado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір (діаметр) | 35 мм |
| Висувний шланг | 700 мм |
| Висота змішувача | 450 мм |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Комплект постачання | гарантійний талон, інструкція, змішувач, картридж керамічний Sedal, аератор Neoperl, фільтр грубої очистки, шланги 1/2 довжина 50 см |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Мoдель | Ferrol |
| Під'єднання до фільтрованої води | Є |
| Тип установки | врізна |
| Колір (фактура поверхні) | PVD black |
- Ціна: 7 990 ₴




