Кухонна мийка Nett NB-7042 PVD з нержавійки 1.5 мм багатофункціональна чорна
-5%
- Готово до відправки
- Код: 042920
11 569 ₴
10 991 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Варто тільки повірити, що ви можете — і ви вже на півдорозі до мети.
(Теодор Рузвельт)
Коли справа стосується удосконалення вашої кухні, зверніть увагу варіант із кухонною мийкою чорного кольору з металічним блиском. Цей елемент інтер'єру не тільки додасть вишуканості, але слугуватиме вам довгі роки.
Переваги чорної мийки для кухні:

- Чудова якість матеріалів
Елегантна чорна мийка виготовлена з неіржавкої сталі AISI 304 високої якості, що забезпечує міцність і тривалий термін експлуатації.
- Оптимальна товщина
З 1.5 мм завтовшки сталі, мийка не тільки легка, а й стійка до механічних пошкоджень.
- Ручна робота
Раковина ручного виготовлення вирізняється високою якістю, практичністю і стійкістю до пошкоджень. Технологія HandMade забезпечує акуратні зварні шви та ретельне шліфування, роблячи краї ще міцнішими.
- Захисне покриття
Рекомендуємо розглянути мийку з інноваційним покриттям Nano, яке надалі захищає метал навіть у разі пошкоджень, запобігаючи корозії.
- Шумоізоляція
Завдяки спеціальному покриттю, мийка абсорбує звуки, запобігаючи шуму від води, що робить її ідеальним вибором для тихої та спокійної кухні.

Бонус: безплатний сифон
Купуючи мийки, ви отримаєте сифон із неіржавкої сталі найвищої якості. Це не тільки зручно, але й заощаджує ваші гроші на додаткові аксесуари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nett |
| Основне призначення засобу | Для кухонь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний металік |
| Гарантія | 5 років |
| Наявність крила | Без крила |
| Тип установки | Під стільницю |
| Товщина сталі | 1.5 мм |
| Сифон | Має |
| Кількість чаш | 1 |
| Мoдель | NB-7042 |
| Габарити (ВхШхГ) | 700*420*240 мм |
| Розмір тумби | 70-80 см |
- Ціна: 10 991 ₴










