Кухонна мийка Nett NS-5747 з нержавійки багатофункціональна
-5%
- Готово до відправки
- Код: 041920
9 797 ₴
9 307 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Деякі речі можуть захопити вашу увагу, але зосередьтеся краще на заволодільних вашим серцем.
(Індійська Сільсьє)
Різні аспекти визначають комфорт на кухні, і раковина відіграє ключову роль у цьому. З огляду на те, що миття продуктів і посуду займає чималий час, важливо, щоб усе було зручно та нічого не заважало.
Характеристики мийки з неіржавкої сталі

- Використання сталі AISI 304
Кухонна мийка виготовлена з неіржавкої сталі AISI 304, що гарантує її безпеку для продуктів, стійкість до подряпин і корозії. Вміст 18% хрому та 8% нікелю забезпечує тривалий термін експлуатації та чудовий зовнішній вигляд.
- Ексклюзивність мийки з неіржавкої сталі
Мийка HandeMade не є масовим продуктом, вона створюється вручну з використанням верстатів для оброблення металу, що забезпечує унікальність, підвищену товщину, якість і шумоізоляцію кожної моделі.
- Товщина сталі 1.5 мм.
Товщина матеріалу в 1.5 мм робить мийку міцнішою, стійкішою до подряпин і менш гучною у використанні.
- Практичність мийки з неіржавкої сталі
Внутрішні заокруглені кути полегшують прибирання й допомагають ефективно видаляти забруднення.
- Гарантія якості на 5 років
Кожна мийка виробляється на найкращих китайських заводах і проходить ретельний контроль якості нашими інженерами.

Бонус: безплатний сифон
Купуючи мийки, ви отримуєте якісний сифон із неіржавкої сталі 304, що дає змогу заощадити ваші кошти на інші необхідні покупки.

Ексклюзивне пропонування в Україні!
У нас ви знайдете мийку нового покоління з вбудованим отвором для зберігання ножів. Це позбавить вас потреби купувати додаткові підставки та звільнить цінне місце на вашій кухні, зменшивши водночас кількість місць, де може накопичуватися бруд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nett |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Неіржавка сталь (браш) |
| Гарантія | 5 років |
| Наявність крила | Без крила |
| Тип установки | Врізний |
| Товщина сталі | 1.5 мм |
| Сифон | Має |
| Кількість чаш | 1 |
| Мoдель | NS-5747 |
| Габарити (ВхШхГ) | 570*470*230 мм |
| Розмір тумби | 50-59 см |
- Ціна: 9 307 ₴










