Кухонна мийка Nett NB-5747 з нержавійки 1.5 мм багатофункціональна чорна
-5%
- Готово до відправки
- Код: 042025
12 779 ₴
12 140 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Варто тільки повірити, що ви можете — і ви вже на півдорозі до мети.
(Теодор Рузвельт)
Чорна мийка кухонна з металевим відливом виділятиме ваш кухонний простір упродовж багатьох років.
Особливості чорної мийки для кухні

-
Перевага матеріалів
Чорна раковина, виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі AISI 304, забезпечує надійність і тривалий термін експлуатації.
- Оптимальна товщина
З товщиною сталі в 1.5 мм мийка не тільки легка, але й стійка до механічних впливів.
- Ручне складання
Кожна мийка HandMade створюється вручну. Майстри, а не машини, ретельно працюють над кожною деталлю, забезпечуючи унікальну якість, естетику та ефективність шумозаглушення.
- Інноваційне покриття
Рекомендуємо розглянути варіант із чорним покриттям Nano. Навіть у разі ушкоджень, воно й далі захищає мийку від корозії, не даючи металу наголитися.
- Підходить для кожної кухні
Стандартні розміри 52*45 см та універсальні кріплення дають змогу інтегрувати мийку в будь-який дизайн кухні та стільницю.

Безплатний сифон у комплекті!
Отримайте безплатний сифон із неіржавкої сталі під час купівлі мийки! Це дасть змогу вам заощадити гроші на інших важливих покупках.

Ексклюзивне пропонування на українському ринку!
Тільки в нас можна придбати ультрасучасну мийку з вбудованим отвором для ножів. Це позбавить вас потреби купувати додаткову підставку для ножів і звільнить цінне місце на вашій кухні. Тепер ваша кухня буде не тільки організованішою, але й чистішою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nett |
| Вага | 7 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Поверхня | Глянцева |
| Гарантія | 10 років |
| Наявність крила | Без крила |
| Тип установки | Врізний |
| Товщина сталі | 1.5 мм |
| Кількість чаш | 1 |
| Мoдель | NB-5747 |
| Країна виробництва | Китай |
| Габарити (ВхШхГ) | 570*470*230 мм |
| Комплектація | Сифон,ємність для ножів,кріплення,гарантійний талон |
| Розмір тумби | 50-59 см |
- Ціна: 12 140 ₴










