Кухонна мийка Nett NG-5747 з нержавійки 1.5 мм багатофункціональна золота
-5%
- Готово до відправки
- Код: 042225
14 498 ₴
13 773 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Варто тільки повірити, що ви можете — і ви вже на півдорозі до мети.
(Теодор Рузвельт)
Елегантна кухонна раковина золотого відтінку перетвориться на вишуканий упор інтер'єру вашої кухні, тішачи очі впродовж багатьох років.
Атрибути золотої мийки для кухні

- Перевага накладної мийки
Раковина золотистого кольору виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі AISI 304, забезпечуючи надійність і тривалий термін експлуатації.
- Сталева міцність
Товщина сталі становить 1.5 мм, що забезпечує не тільки оптимальну вагу, а й чудовий опір механічним впливам.
- Ручне виготовлення
Раковина ручної роботи вирізняється чудовою якістю, функціональністю і стійкістю до пошкоджень. Процес виготовлення містить формування, зварювання та шліфування, а потім оброблення спеціалізованим антишумовим матеріалом.
- Золоті сережки з фіанітами.
Розгляньте можливість вибору врізного миття із золотим покриттям Nano, яке продовжить захищати метал навіть у разі випадкових ушкоджень.
- Тиша та комфорт
Повне шумозаглушення й захист від конденсації забезпечують тиху та комфортну експлуатацію.

Бонус: отримайте безплатний сифон!
Під час купівлі мийки в нас ви також отримаєте сифон із неіржавкої сталі 304 марки, що дає змогу заощадити на додаткових витратах.

Ексклюзивне пропонування на українському ринку!
Ми пропонуємо мийку нового типу з вбудованим отвором для ножів. Тепер вам не потрібно витрачатися на додаткові підставки та займати цінний простір на вашій кухні. Позбавтеся зайвих елементів і місць накопичення бруду, вибравши нашу інноваційну мийку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nett |
| Вага | 7 кг |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Поверхня | Глянцева |
| Гарантія | 10 років |
| Наявність крила | Без крила |
| Тип установки | Врізний |
| Товщина сталі | 1.5 мм |
| Кількість чаш | 1 |
| Мoдель | NG-5747 |
| Країна виробництва | Китай |
| Габарити (ВхШхГ) | 570*470*230 мм |
| Комплектація | Сифон,ємність для ножів,кріплення,гарантійний талон |
| Розмір тумби | 50-59 см |
- Ціна: 13 773 ₴










