Кухонна мийка Nett NS-7048 накладна з нержавійки 1.5 мм
-7%
- Готово до відправки
- Код: 040325
12 342 ₴
11 478 ₴
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
Деякі речі можуть захопити вашу увагу, але зосередьтеся краще на заволодільних вашим серцем.
(Індійська Сільсьє)
Багато аспектів визначають комфорт на кухні, але особливе місце займає раковина. З огляду на те, що більшу частину часу ми виробляємо, маючи посуд і продукти, важливо, щоб цей процес був максимально зручним.
Характеристики мийки з неіржавкої сталі:

- Неіржавка сталь AISI 304
Раковина виготовлена з неіржавкої сталі AISI 304, забезпечуючи безпеку контакту з продуктами, стійкість до подряпин і корозії. Сплав, що містить 18% хрому та 8% нікелю, забезпечує тривалий термін експлуатації та збереження естетичної привабливості мийки.
- Ексклюзивність мийки з неіржавкої сталі
Мийка HandeMade виробляється не на автоматичному друку, а вручну, завдяки чому кожна модель унікальна. Це забезпечує високу якість, покращені акустичні характеристики та підвищену товщину металу.
- 1.5 мм сталі
З товщиною сталі в 1.5 мм, мийка вдвічі товща за штамповані аналоги, що забезпечує їй підвищене навантаження, стійкість до подряпин і знижений рівень шуму під час використання.
- Комфорт неіржавкого миття
Модель вирізняється внутрішніми округленими кутами, що полегшує процес очищення від бруду та нальоту.
- Глибока мийка з десятирічною гарантією
Виробництво на найкращих китайських заводах забезпечує високу якість кожного миття, що підтверджено особистою перевіркою наших інженерів.

Безплатний сифон!
Купуючи мийку в нас, ви також отримуєте неіржавкий сифон у комплекті, що дає змогу заощадити гроші на купівлі інших важливих речей.

Ексклюзивне пропонування для України!
Тільки в нас доступна мийка нового покоління з вбудованим отвором для ножів. Тепер немає потреби витрачати простір на окрему підставку для ножів і прибирати непотрібні предмети, що створюють додаткові зони скупчення бруду на кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nett |
| Вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Поверхня | Матовая |
| Колір | Нержавіюча сталь(браш) |
| Гарантія | 10 років |
| Наявність крила | Без крила |
| Тип установки | Накладний |
| Товщина сталі | 1.5 мм |
| Кількість чаш | 1 |
| Мoдель | NS-7048 |
| Країна виробництва | Китай |
| Габарити (ВхШхГ) | 700*470*230 мм |
| Комплектація | Сифон,кріплення,гарантійний талон |
| Розмір тумби | 70-80 см |
- Ціна: 11 478 ₴







