Шафа Акцент підвiсна
-25%
- В наявності 6 од.
- Код: АР000000835
10 188 ₴
7 641 ₴
Шафа Акцент підвiснаВ наявності 6 од.
10 188 ₴7 641 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангеліна
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд | Пенал |
| Шухляда | Да |
| Габарити | 600*800*260 |
| Гарантія | 3 роки |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація (комплект поставки) | Гарантійний талон |
| Фурнітура | Blum |
- Ціна: 7 641 ₴

