Пенал Акцент сірий мармур підлоговий з кошиком (UNI)
- В наявності 6 од.
- Код: АР000000861
15 215 ₴
Пенал Акцент сірий мармур підлоговий з кошиком (UNI)В наявності 6 од.
15 215 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангеліна
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1650 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд | Пенал |
| Габарити | 400*1650*300 |
| Гарантія | 3 роки |
| Колір виробу | Сірий мармур |
| Колір фасаду | Білий глянець |
| Матеріал | ДСП |
| Фурнітура | Blum,Hettich |
- Ціна: 15 215 ₴

