Пенал Акцент консольний (правий)
-25%
- В наявності 6 од.
- Код: АР000000831
13 799 ₴
10 350 ₴
Пенал Акцент консольний (правий)В наявності 6 од.
13 799 ₴10 350 ₴
+380 (99) 123-57-28
Ангеліна
- +380 (95) 695-71-75Любов
- 0 (800) 20-30-00Безкоштовна гаряча лінія
- +380 (66) 833-08-31Офлайн магазин Дніпро
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1750 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд | Пенал |
| Шухляда | Немає |
| Габарити | 350*1750*300 |
| Гарантія | 3 роки |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація (комплект поставки) | Фасад: 16 мм МДФ Боковини: 16 мм ДСП Меблі покриті трьома шарами ґрунту та пофарбовані двома шарами поліуретанової фарби італійського виробництва Kemichal Фурнітура сертифікована та відповідає європейським стандартам якості Полиці з ДСП У нижній шафі 1 по |
- Ціна: 10 350 ₴

